7-8,90 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz Londyn na produkcji przy pakowaniu czekoladek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 17:10

Aktualnie szukamy osób bez doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Londynu na linii produkcyjnej przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie dla kandydatów z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7-8,90 GBP/h

Zadania:
– obsługiwanie taśmy produkcyjnej
– kontrolowanie jakości czekoladek według ustalonych norm
– zajmowanie się pakowaniem wyrobów czekoladowych
– przestrzeganie określonych zasad firmy
– dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:
– dobre oko (spostrzegawczość)
– szybkie wychwytywanie błędów produkcyjnych
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– natychmiastowy wyjazd za granicę
– możliwość pozostania w Anglii do końca roku
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie atutem

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie
– oferujemy ubezpieczenie
– wynagrodzenie wypłacane w zależności od posiadanych kwalifikacji
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– brak ukrytych kosztów podczas rejestracji
– dla najlepszych pracowników możliwość dłuższej współpracy
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: jobs4u@englandmail.com w tytule proszę umieścić: Produkcja czekolady Londyn.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-produkcji-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 263546d4f6bf264d

7 komentarzy na “Dam pracę w Anglii od zaraz Londyn na produkcji przy pakowaniu czekoladek”

  1. Karolina Pawel na 22 listopada 2014 @ 16:37

    Witam ! jestesmy mlodymi , sprytnymi ludzimi ! jestesmy chetni podjac ta oferte pracy . znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym . nie karani , bez nalogow. dyspozycyjni od zaraz

  2. szukam pracy na 22 listopada 2014 @ 17:51

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy czy byłaby ona aktualna na lipiec?

  3. jestem zainteresowana ta ofertą pracy nr tel 693879357

  4. Kamil Skiba na 24 listopada 2014 @ 14:47

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam doświadczenie przy pracy na produkcji z słodyczami. NUMER KONTAKTOWY:786924152

  5. bogdan kuzminski na 1 grudnia 2014 @ 14:20

    witam obecnie mieszkam w uk jestem zainteresowany waszą propozycją .posiada doświadczenie przy pakowaniu produktów .NUMER KONTAKTOWY 07873485937 OD ZARAZ

  6. Paweł1994 na 12 grudnia 2014 @ 23:36

    Witam ! Jestem zainteresowany ta ofertą. Obecnie jestem na terenie Polski , ale jestem w stanie wyjechac w kazdej chwili do UK , jezeli bedę mial zapewnione zakwaterowanie tak jak tutaj mowa u Panstwa. Mam doswiadczenie na produkcji sera w Holandii przez 2 miesiace tam pracowalem jak i rowniez chwile na piekarni w Holandii , takze wiem juz mniej wiecej jak to wygladai z czym to się je. Jestem osobą odpowiedzialną , bez nalogow , sumienną , sprawną fizycznie , komunikatywną oraz nie boję sie nowych wyzwan:)

  7. Witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt 794772882