166,4 NOK/h +zakwaterowanie

Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz produkcja kremu nugatowego Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 02:04

Oferujemy zatrudnienie w Oslo dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla par na produkcji kremu nugatowo-czekoladowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac produkcyjnych – obsługa, mycie i konserwacja maszyn, dbanie o wysoką jakość, pakowanie, przetwarzanie termiczne itp.
  • zadania wykonywane będą przy nowej linii produkcyjnej kremu 0 kalorii

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • sumienność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na cały okres zatrudnienia
  • pracę na 3 miesiące do podjęcia od zaraz
  • norweskie warunki
  • płatny urlop
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • opcja podjęcia stałej pracy dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z oznaczeniem: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2019″.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja2019

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-kremu-nugatowego-dla-par-oslo/

ID ogłoszenia: 5155cc220415dc9f

ilość wszystkich wyświetleń: 1574, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka od zaraz produkcja kremu nugatowego Oslo”

  1. Klaudia Szczepanska na 29 kwietnia 2019 @ 22:09

    Bardzo chętna wraz z chłopakiem 🙂 Prosze o kontakt 60943502. Pozdrawiamy 🙂

  2. Klaudia Szczepanska na 29 kwietnia 2019 @ 22:10

    Bardzo Chętna wraz z chłopakiem:) prosze o kontakt 609435020. Pozdrawiamy 🙂