10€

Magazynier praca w Holandii od zaraz z językiem angielskim, Tilburg 2019

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Gliwice
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 02:13

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Tilburga poszukuje od zaraz magazynierów ze znajomością języka angielskiego do podjęcia pracy w Holandii przy kompletowaniu zamówień na magazynie.

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Poszukujemy: Pracownik magazynu

Główne zadania:
+ praca ze skanerem
+ dbanie o stan wyposażenia na magazynie
+ składanie pudełek
+ naklejanie etykiet
+ utrzymywanie porządku w obrębie magazynu

Oferujemy:
+ atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangazowania
+ zakwaterowanie w miejscowości Zeist
+ stałą pracę

Wymagania
+ znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
+ prawo jazdy kat. B
+ chęć do pracy
+ dyspozycyjność

Szukamy osób dyspozycyjnych do pracy od zaraz.
Prosimy o przesłanie CV na adres: i.krakowiak@derksen-polska.pl
tel. 513 028 724

ID ogłoszenia: 4685d402803825eb

ilość wszystkich wyświetleń: 832, dzisiaj: 1