do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii pakowanie kosmetyków bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:15

Zatrudnimy chętnych na stanowisko pakowacza przy zbieraniu i pakowaniu kosmetyków w Tilburgu. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • kompletowanie towarów na magazynie
  • pakowanie kosmetyków
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • motywacja
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na minimum pół roku
  • atutem będzie posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc przy formalnościach, tak jak np, przy wyrobieniu niezbędnego numeru SOFI
  • przejazdy wewnętrzne
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie
  • dodatki za pracę w weekendy oraz na zmiany
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo raz na tydzień
  • możliwość zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • info@hobij.pl

W tytule prosimy wpisać: PAKOWANIE KOSMETYKOW

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-tilburg/

ID ogłoszenia: 147573c803d65a20

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Holandii pakowanie kosmetyków bez języka Tilburg”

  1. kwa47@o2.pl na 24 maja 2016 @ 17:39

    Witam jestesmy zainteresowani wraz z dziewczyna praca od zaraz. Mamy doświadczenie pracy na produkcji. Fizycznej pracy sie nie boimy. Proszę o kontakt pod nr Tel -570-916-029.

  2. Witam jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt 887372968 nr tel