do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca na produkcji kanapek Losser z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 01:01

Oferujemy zatrudnienie w Losser na produkcji kanapek przy linii produkcyjnej. Aktualna praca w Holandii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek

Lokalizacja: Losser, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba stanowisk: 5

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za obsługę maszyn na produkcji kanapek – urządzenia do krojenia i pakowania. Do zadań należeć będzie etykietowanie i kodowanie opakowań. Pracownik zajmuje się dostawą odpowiednich produktów, które są niezbędne do wyrobu kanapek.

Oczekiwania:

  • optymizm, pozytywne nastawienie
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodą rozmowę
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz przynajmniej na 6 miesięcy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki
  • premie i podwyżki
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • zatrudnienie w firmie umożliwiającej rozwój osobisty
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania, ubezpieczenia i przewozów wewnętrznych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą pracy, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższa stronę:

ID ogłoszenia: 57756b4872ff3061