do uzgodnienia

Woerden praca Holandia od zaraz produkcja serów bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 22 września 2015 00:51

Aktualnie poszukujemy pracownika na produkcję serów w zakładzie z okolic Woerden. Oferta pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: okolice Woerden

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie obsługiwał maszyny do ważenia, pakowania i krojenia sera.
  • Do zadań należeć będzie odwracanie oraz przenoszenie bloków serowych i układanie serów na paletach.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również golenie serów.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – język holenderski nie jest wymagany
  • zdolności techniczne
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki oraz możliwość otrzymania podwyżki
  • możliwość podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie
  • pracownik może skorzystać z płatnego zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu wewnętrznego zapewnionego przez agencję pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 37456006de272dfb

ilość wszystkich wyświetleń: 3181, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Woerden praca Holandia od zaraz produkcja serów bez znajomości języka”

  1. Robert Czajkowski na 22 września 2015 @ 07:26

    Byłbym chętny do podjęcia pracy od zaraz i mam 21 lat.

  2. Marcin lodz na 24 września 2015 @ 22:47

    Witam
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz i podjęcia pracy posiadam prawo jazdy oraz kurs na wózki i suwnice to może być moim atutem proszę o tel 533562944

  3. Szukam prace w charakterze pracownika fizycznego mamprawo jazdy oraz kurs na wozki jezdniowe prosze kon,tel782343782

  4. Pracownik produkcji lub magazynier-operator wózka widłowego. na 14 października 2015 @ 10:53

    APLIKACJA: Pracownik produkcji lub magazynier-operator wózka widłowego.

    Jestem osobą niekaralną i uczciwą, a lojalność wobec pracodawcy i koleżeńskie zasady zachowania w pracy są dla mnie priorytetem. Mam nadzieję, że powyższe nastawienie już wkrótce będę mógł udowodnić w praktyce. Liczę na stabilne miejsce pracy i deklaruję chęć nawiązania długoterminowej współpracy. Mam nadzieję, że moje doświadczenie oraz dojrzałe podejście do pracy zostanie zauważone i docenione. Liczę też, że moje dokumenty zostaną zakwalifikowane do dalszych etapów rekrutacji. O swoich umiejętnościach chętne opowiem więcej podczas bezpośredniego spotkania. Odpowiedzi na moją ofertę oczekuję pod numerem telefonu 602675128

    Gdyby byli Państwo zainteresowani moją skromną osobą to jestem gototowy do rozmowy kwalifikacyjnej.

    Mój adres email:wwwmaniek@vp.pl P.S. Numer telefonu do kontaktu: :602675128

    Pozdrawiam.
    Mariusz Lewandowski