1900/mc EURO brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie ze słodyczami Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2019 19:10

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par na magazynie hurtowni ze słodyczami w Berlinie. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • dbanie o porządek
  • rozładunek dostaw
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • brak nałogów
  • zaangażowanie, staranność, pracowitość
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pracę na pełny etat od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na miejscu zapewnione jest płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: magazyn-ze-słodyczami/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-slodyczami-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 5485d503168e4fe4