do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka sortowanie śmieci Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 8 września 2015 19:02

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy sortowaniu śmieci. Oferta z Birmingham dla par na linii produkcyjnej bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Należy sortować odpady biorąc pod uwagę różnorodność materiału z jakiego są zrobione.

Wymagania:
– szybkość, energiczność, punktualność
– bez problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna
– zmotywowanie do wykonywanie tego typu zadań
– umiejętność współpracowania z innymi ludźmi
– zdrowy kręgosłup
– możliwość pozostania w Anglii na 6 miesięcy

Oferujemy:
– zatrudniamy pary
– oferujemy dobrze płatną pracę na 6 miesięcy
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– w początkowych dniach zapewniamy szkolenia
– najlepszym pracownikom zaoferujemy stałą umowę
– przyjazną atmosferę
– start już od zaraz
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV maila: uk-employment@europe.com z tematem: Sortowanie odpadów – Birmingham 2015.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-birmingham-sortowanie-odpadow/

ID ogłoszenia: 9155eef9d5ba872

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka sortowanie śmieci Birmingham”

  1. Jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt tel +48884908594

  2. Witam jesteśmy rzona zainteresowani podjenciem tej pracy od zaraz.Doswiadczenie przy sortowaniu smieci mamy bo pracowaliśmy w Polsce przy recyklingu i w Anglii i byli byśmy wdzięczni o szybka odpowiedz bo zależy nam na pracy.Zpowarzaniem Jacek kwasniowski

  3. Jacek i Tomek na 15 września 2015 @ 21:15

    Witam jesteśmy zainteresowani podjeciem pracy od polowy Pazdziernika. Prosze o info czy da rade. Pozdrawiam

  4. witam jestem zainteresowany pracą , razem z kolegą jesteśmy już w birmingham i poszukujemy pracy . proszę o kontakt 696026693.

    pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany pracą,proszę o kontakt 07440505523.pozdrawiam Darek