9,00-12,00 GBP/h

Oferta pracy w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka fabryka Leeds UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 15 lipca 2020 04:01

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Leeds UK dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Leeds, UK

Pensja: w zależności od posiadanych kwalifikacji/umiejętności/znajomości języka od 9-12 GBP/h brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwe prace na produkcji kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie np. obsługa urządzeń produkcyjnych, wykładanie na linię pustych opakowań, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie uwagi do detali
  • skrupulatność, odpowiedzialność, wysoka precyzja pracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zręczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu, koszt to 35 GBP/tydzień od osoby lub 50 GBP/tydzień od pary
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na dostępny poniżej adres:

  • jobs4you@mail.co.uk

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Leeds 2020″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/leeds-anglia-praca-przy-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce/

ID ogłoszenia: 4205f08b6072470b