1800/mc euro brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie RTV bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2018 00:21

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego w Dortmundzie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1800 euro miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Obowiązki:

  • przeprowadzanie testów jakościowych
  • samodzielne przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • rozkładanie produktów na regały
  • zbieranie zamówień dla klientów
  • regularne przeliczanie towarów

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • sprawność
  • gotowość do podjęcia pilnej pracy w Niemczech
  • atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie bez znajomości języka i bez doświadczenia
  • umowę podpisaną bez pośredników z niemiecką firmą
  • wysokie wynagrodzenie
  • dodatkowe ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca na magazynie ze sprzętem RTV, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 9715a80afb3f3076