do uzgodnienia

Praca Finlandia bez znajomości języka w piekarni na produkcji pieczywa i ciast

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Finlandia
  • Opublikowany: 25 września 2015 02:08

Aktualnie oferujemy pracę w Finlandii na produkcji pieczywa i ciastek. Zatrudnienie w piekarni od zaraz dla Polaków bez znajomości języka fińskiego na minimum rok.

Stanowisko: Pracownik piekarni

Miejsce zatrudnienia: Finlandia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Ogłoszenie dotyczy pracy w piekarni na produkcji pieczywa oraz ciast i ciastek.

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego przynajmniej 5 letniego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • praktyczna umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych do mieszania, wyrabiania, pakowania
  • szybkość w nauce nowych rzeczy
  • odpowiedzialność
  • silna motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 12 miesięcy od zaraz
  • umowę o pracę zgodną z fińskim prawem pracy
  • praca wyłącznie na zmianie dziennej
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • praca@ilves.pl

Wiadomość prosimy zatytułować odpowiednio: Pracownik piekarni- Finlandia

Prosimy nie zapomnieć o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

źródło: http://ilves.pl/14-Aktualne_oferty_pracy#

ID ogłoszenia: 39256048e6d76c36

ilość wszystkich wyświetleń: 6343, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca Finlandia bez znajomości języka w piekarni na produkcji pieczywa i ciast”

  1. Joanna i Krzysztof na 1 października 2015 @ 07:22

    Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz w państwa firmie mozemy pracować po 12 godzin jesteśmy pracowita para dyspozycyjna sprawdzamy się w pracy zespołowej jak i inwidualnie prosimy o kontakt 501933587

    • Aplikacja:

      praca@ilves.pl