1850 euro brutto/mc + dodatki

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 8 września 2017 00:11

Oferujemy pilnie zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem na produkcji kanapek. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem płatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • praca produkcyjna w firmie zajmującej się przygotowywaniem kanapek, wrapów, tortilli oraz innych dań szybkich dla cateringu linii lotniczych
  • mycie, sortowanie, krojenie
  • układanie składników
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • pracowitość, sumienność, niezawodność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziane zgłoszenia od osób z podstawową znajomością języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie około 200-250 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe
  • system zmianowy – nadgodziny +25% a nocki ekstra
  • nowoczesny zakład pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • dla najlepszych opcja awansu
  • urlop

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek/09/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 37959b035af6bd51

ilość wszystkich wyświetleń: 2252, dzisiaj: 1