do uzgodnienia

Produkcja kosmetyków dam pracę w Anglii od zaraz bez języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:49

Zatrudnienie w Londynie od zaraz dla Polaków na produkcji kosmetyków. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Lokalizacja: Londyn

Stawka godzinowa: do ustalenia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik wykonuje zadania w fabryce na produkcji kosmetyków. Osoba zatrudniona obsługuje taśmy produkcyjne oraz inne maszyny na hali po uprzednim przeszkoleniu. Inne zadania jakie mogą zostać zlecone to kontrolowanie jakości, ustawianie pustych tub na taśmę, pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • dbanie o każdy aspekt produkcyjny
  • skrupulatne podchodzenie do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • chęć wyjazdu na stałe
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • zręczność, sprawność
  • motywacja
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora projektu
  • wsparcie na miejscu we wszelkich kwestiach
  • zapewnione szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Produkcja kosmetyków, Londyn″ należy przesłać na adres:

  • jobs4u@englandmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-anglia-praca-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 33855e6e52b638f2

ilość wszystkich wyświetleń: 2921, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Produkcja kosmetyków dam pracę w Anglii od zaraz bez języka Londyn”

  1. Witam,ma na imie Joanna mam 34 l, mieszkam w Londynie. Jestem bardzo zainteresowana państwa oferta, moge podjąć prace od zaraz, jestem osoba zorganizowana, pracowia,zawsze wykonuje swoje obowiązki najlepiej jak potrafię.

  2. jestem zainteresowany pracą w waszej firmie obecnie pracuje w firmie rossmann w lodzi jako magazynier .bende miał jedynie problem z noclegiem

  3. jesteśmy parą narzeczonych poszukujemy pracy w londynie.ja mam doświadczenie na lini produkcyjnej przy kosmetykach pracowałam tam 3.5 roku ,a mój narzeczony obecnie pracuje jako magazynier w firmie rossmann.prace w anglii chcemy podjąć ze względu na trudną sytuacje finansową jesteśmy pracowici i dyspozycyjni oboje nie pijemy alkoholu. mój numer tel.+48 666 924 038

  4. Marek Zbroński na 9 września 2015 @ 23:18

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy na produkcji. Mam doświadczenie przy pracy fizycznej. Pracowałem w Holandii jako order picker. w Niemczech oraz Norwegii.

    Pozdrawiam.

  5. Jestem zdecydowany do wyjazdu prosze o kontakt +48884908594

  6. Jestesm zajnteresowana praca na pakowaniu kosmetyków jestesm summienna uczciwa szybko sie ucze i mam doświadczenie z pl . Prosze o wiadomosc jjezyk ang znam bardzo słabo . Pozdrawiam Justyna

  7. Agnieszka Kurpiel na 29 września 2015 @ 11:19

    Wtam,
    mieszkałam i praca w Hotel kiedyś na 2 lata Wielkiej Brytanii. Miałam w języka ang. na średniego. Bardzo chcę w pracy WB. Dziękuję: Agnes