176 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na produkcji karmy dla ryb bez języka Kopervik 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Kopervik
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2016
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 02:15

Producent karmy dla ryb z Kopervik zatrudni od stycznia 2016 Polaków bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kopervik, Norwegia

Wynagrodzenie: 176 NOK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielne przygotowywanie karmy dla ryb – mieszanie składników wg odpowiednich proporcji
  • kontrolowanie jakości produkcji
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych – głównie maszyny do granulacji

Oczekiwania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • dobra kondycja i brak problemów zdrowotnych
  • doskonała znajomość jednostek miar i wag, umiejętność przeliczania ich w pamięci
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • tymczasowe zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • szkolenie z zakresu BHP
  • zakwaterowanie w części opłacone przez pracodawcę na okres pierwszej umowy – 3 miesiące
  • ubezpieczenie NNW
  • wsparcie z kwestiach formalnych

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV prosimy przesłać na adres:

  • ArbeidNyheter@yahoo.no

W tytule należy wpisać: produksjonsarbeider/01/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-karmy-dla-ryb-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-kopervik-2016/

ID ogłoszenia: 532565e635800c63

ilość wszystkich wyświetleń: 2595, dzisiaj: 1