173 NOK/h brutto

Produkcja opakowań od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 01:20

Oferujemy zatrudnienie w Oslo na produkcji opakowań kartonowych. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 skierowane także do osób bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielną obsługę maszyn po przejściu szkolenia pracowniczego oraz cięcie, sklejanie, składanie i pakowanie
  • inne prace – zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • sumienność, samodzielność, pracowitość
  • wysoka motywacja
  • pełne zaangażowanie
  • umiejętność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • miel widziane doświadczenie w pracy np. w zakładzie poligraficznym

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o prace na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • uczciwą, norweską umowę oraz wysokie zarobki
  • pierwsza umowa będzie podpisana za pośrednictwem agencji pracy, kolejna bezpośrednio z pracodawcą
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zamieszkanie w cenie 2500 NOK miesięcznie od osoby przez okres próbny – później konieczność zorganizowania sobie kwatery we własnym zakresie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższego formularza z oznaczeniem opcji: „Produkcja opakowań Oslo”:

Link do formularza zgłoszeniowego: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-oslo/

ID ogłoszenia: 5755b7006da34d3a

ilość wszystkich wyświetleń: 1921, dzisiaj: 1