od 13,20 € brutto/h

Przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka praca Holandia dla par od zaraz w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 1 lutego 2022 01:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Amsterdamie także dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: od 13,20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie kruchych ciastek w ozdobne pudełka.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej 6 tygodni;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalne tymczasowe zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki i premie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW oraz kartę SIM z holenderskim numerem telefonu i rozmówki polsko-holenderskie;
  • wsparcie polskiego koordynatora albo brygadzisty.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie ciastek Amsterdam 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-holandia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-w-amsterdamie/

ID ogłoszenia: 59461f7f5af937b0