9,80 euro brutto/h

Zwaagdijk od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji sałatek bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 lutego 2017 01:12

Opcja zatrudnienia w Zwaagdijk dla osób bez znajomości języka holenderskiego na produkcji sałatek owocowo-warzywnych. Holandia praca od zaraz dla Polaków również przy pakowaniu i kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Zwaagdijk, Holandia
Zarobki: obowiązują stawki akordowe, dla osób powyżej 23 roku życia 9,80 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem gotowych sałatek
  • zbieranie zamówień i przygotowanie towarów do wysyłki
  • pomoc przy pracach produkcyjnych związanych z wyrabianiem sałatek warzywno-owocowych

Wymagania:

  • motywacja i chęci
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość pracy zmianowej, również na noce
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność na pół roku

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy
  • bardzo dobre zarobki, wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy za pośrednictwem agencji pracy
  • pracę zmianową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • khaldys@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-produkcja-salatek-bez-znajomosci-jezyka-zwaagdijk/

ID ogłoszenia: 9358a3bbfe3a7e1

ilość wszystkich wyświetleń: 1572, dzisiaj: 1