8,20 euro/h

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: 25 października 2014 01:44

Praca w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego na produkcji kanapek. Oferta z Berlina dla Polaków przy wspieraniu procesów produkcyjnych. Zatrudnienie od listopada do końca roku 2014.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,20 euro/h

Zadania:
Zatrudniony będzie układać składniki na kanapkach i dbać o prawidłowy przebieg produkcji.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– umiejętność pracy w grupie osób
– kandydaci zdrowi, bez nałogów
– znajomość języka niemieckiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– możliwość natychmiastowego wyjazdu
– gotowość do pozostania za granicą do końca roku 2014
– przestrzeganie zasad higieny

Oferujemy:
– legalną pracę od listopada do końca grudnia
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– dla najlepszych pracowników możliwość dłuższej współpracy
– zakwaterowanie w cenie 150 euro
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system firmy
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: einfach-losungen@germanymail.com w tytule proszę wpisać: produkcja kanapek Berlin.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-tasmie-produkcyjnej-kanapek-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 388544ad1f65123e

ilość wszystkich wyświetleń: 5573, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek Berlin”

  1. Wincenty i Sebastian na 2 listopada 2014 @ 19:47

    znam niemiecki w stopniu podstawowym jestem gotowy na wyjazd

  2. szukam pracy na 22 listopada 2014 @ 17:47

    Witam jestem zainteresowany panstwa oferta czy bedzie ona aktualna na lipiec?