167 NOK/h brutto

Bez języka dam pracę w Norwegii pakowanie łososia od zaraz Haugesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Haugesund
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 02:40

Aktualnie zatrudnimy pracowników do przetwórni rybnej z Haugesund na produkcję przy pakowaniu łososia. Norwegia praca dla Polaków od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji łososia

Miejsce zatrudnienia: Haugesund

Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona obejmuje stanowisko produkcyjne. Do zadań należeć będzie porcjowanie, ważenie oraz pakowanie łososia wędzonego w filetach. Pracownik zajmuje się kontrolą jakości oraz porządkowaniem swojego stanowiska po ukończeniu pracy.

Oczekujemy:

  • możliwości podjęcia pracy od zaraz i pozostania na miejscu przez okres świąt
  • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana, wymagana głównie na własne potrzeby
  • wydajność, pracowitość, zaangażowanie
  • wysoka kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą norweskim
  • zapewniona odpowiednia odzież robocza
  • szkolenia pracownicze z zakresu obsługi maszyn, systemu pracy oraz BHP
  • wsparcie w dopełnieniu kwestii urzędowych
  • zatrudnienie na czas określony

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Nr. ref.: pr/003/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-pakowaniu-lososia-w-przetworni-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-haugesund/

ID ogłoszenia: 86566c5fc73a751