8,50-10,50 GBP/h brutto

Bez znajomości języka praca Anglia na magazynie z AGD od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 02:37

Ogłoszenie pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie od zaraz w Milton Keynes dla osób bez znajomości języka. Na miejscu zorganizowane jest przez pracodawcę zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Milton Keynes, Anglia

Wynagrodzenie: 8,50 – 10,00 GBP/h brutto (zależnej od doświadczenia i znajomości języka)

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem oraz układanie uch na palety
  • pracownik będzie odpowiedzialny za transport wewnętrzny towarów, rozładunek dostaw i pilnowanie porządku

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przynajmniej pół roczne doświadczenie w pracy na stanowisku order picker
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne warunki finansowe niezależnie od kwalifikacji
  • zatrudnienie w Anglii, na brytyjskich warunkach za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 60 GBP tygodniowo od osoby
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i na noce

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • uk.employment@europe.com z dopiskiem w nagłówku: „hurtownia AGD MK 2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-agd-w-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 1135e36b57842700