1800 € netto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu leków od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 maja 2022 03:05

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Lipska przy pakowaniu leków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1800 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca manualna;
  • zadaniem będzie pakowanie leków oraz suplementów diety;
  • konieczne jest utrzymywanie dobrego tempa pracy.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość oraz punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziana znajomość niemieckiego albo posiadanie doświadczenia;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  •  niemiecką umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe +  dodatki pozapłacowe, np. karty sportowe, dofinansowanie do obiadów oraz imprezy integracyjne itp.;
  • szkolenie oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2022, Lipsk”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-lipsk-2022/

ID ogłoszenia: 1996287d2ff08962