1750 euro brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja dań bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 21 września 2017 00:42

Propozycja z Hamburga dla par bez znajomości języka na produkcji dań gotowych – hamburgerów, pizzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla kandydatów dyspozycyjnych do szybkiego wyjazdu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Miasto: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem dań gotowych – hamburgerów, hot-dogów, buritto, pizzy
  • obsługa maszyny produkcyjnych
  • samodzielne rozkładanie składników
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdyscyplinowanie, samodzielność
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • pracowitość
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do odbycia płatnego badania w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio ze sprawdzonym pracodawcą
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 250 euro od osoby lub 350 euro od pary
  • umowę obowiązującą do końca bieżącego roku z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem danych kontaktowych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja-dań09/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-hamburg-dla-par/

ID ogłoszenia: 70459c17b355a516

ilość wszystkich wyświetleń: 1947, dzisiaj: 1