14,00 € brutto/h

Dla par praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka pakowanie czekoladek Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 marca 2024 18:58

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii dla Polaków przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Oss także dla par możliwe od zaraz. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 14,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • składnie opakowań oraz wkładanie do nich czekoladek i ich pakowanie;
  • sprawdzanie pod względem wizualnym jakości czekoladek;
  • przygotowywanie produktów do wysyłki.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bezpłatny dojazd do Holandii;
  • pracę bez stawek wiekowych;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie ciągłe z opcją zmian;
  • dodatek do wynagrodzenia Zorgtoeslag – 123 € na mies.;
  • zakwaterowanie;
  • dojazd do pracy samochodem służbowym;
  • holenderską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pracę także dla par;
  • wsparcie przy zakładaniu BSN-numeru Sofi;
  • wynagrodzenie płatne raz na tydzień;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu;
  • dodatki do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować poprzez stronę:

www.workforce.pl/oferty-pracy/pakowanie-czekoladek/

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-w-oss/

ID ogłoszenia: 83365e598c29a3a6