od 10,00 GBP brutto/h

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji batonów bez języka fabryka Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Nottingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 8 lipca 2023 00:26

Fabryka z Nottingham szuka pracowników produkcji bez znajomości języka do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz na produkcji batonów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nottingham.

Wynagrodzenie: od 10,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie i obsługiwanie maszyn do produkcji batonów czekoladowych;
  • kontrolowanie procesu produkcji oraz zapewnianie wysokiej jakości produktów;
  • sprawdzanie jakości surowców oraz składników wykorzystywanych podczas produkcji;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • informowanie o problemach technicznych albo jakościowych.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy fizycznej i wykonywania zadań powtarzalnych;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • zmotywowanie do nauki i rozwoju w branży spożywczej;
  • brak problemów zdrowotnych;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pół roku z opcją przedłużenia na stałe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „produkcja batonów Nottingham 2023”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-przy-produkcji-batonow-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-nottingham/

ID ogłoszenia: 29364a316f1cc95d