do uzgodnienia

Dla Polaków dam pracę w Danii Hvidovre bez znajomości języka na magazynie

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Hvidovre
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 03:24

Magazyn części samochodowych z Hvidovre zatrudni osoby ze znajomością języka angielskiego. Oferta pracy w Danii dla Polaków przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hvidovre, Dania

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac magazynowych dla działu sprzedaży
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki – zbieranie i kompletowanie towaru, odpowiednie zabezpieczanie, oklejenie i wysłanie
  • drobne prace porządkowe
  • odpowiednie rozmieszanie produktów na magazynie

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub duńskiego
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na magazynie
  • zainteresowania związane z tematyką motoryzacyjną oraz znajomość zagadnień z nią związanych
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia nowego, ciekawego doświadczenia
  • wprowadzenie w nowe obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez adres:

  • info@amirautoophug.dk

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 004560615484

źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-danii-na-magazynie-bez-jezyka-hvidovre-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 68956d04fb824969

ilość wszystkich wyświetleń: 2514, dzisiaj: 1