4400 - 6600 PLN netto/mc

Od zaraz Czechy praca bez języka na produkcji elektroniki fabryka Letohrad

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Letohrad
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 lutego 2024 00:26

Dla pracowników produkcji bez znajomości języka do podjęcia praca w Czechach. Zatrudnienie w Letohradzie od zaraz przy produkcji elektroniki. Pracodawca zapewnia dodatek na pokrycie dojazdów do firmy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Letohrad.

Wynagrodzenie: 4400 – 6600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie składanie części oraz podzespołów elektrycznych, np. sterowników oraz przewożenie materiałów;
  • wykonywanie prostych prac przy komputerach operacyjnych, które stanowią część linii produkcyjnej (panele dotykowe).

Wymagania:

  • możliwość własnego dojeżdżania do pracy – prawo jazdy kat. B i samochód;
  • sprawność manualna;
  • chęć pracy po 8 godzin na trzy zmiany od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wykonywanie zadań w nowoczesnej i klimatyzowanej hali;
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • dodatki żywnościowe;
  • 25 dni urlopu w roku;
  • szkolenie z BHP w języku polskim;
  • odzież roboczą;
  • dodatek za dojeżdżanie do pracy w wysokości 4000 CZK.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 570 066 957

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-lekka-idealna-dla-kobiet-w-siemensie-w-letohradzie-od-zaraz-CID4-IDYqnim.html

ID ogłoszenia: 94865bcbedb84c35

ilość wszystkich wyświetleń: 103, dzisiaj: 1