9,65 - 10,25 GBP brutto/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez języka produkcja detergentów Wolverhampton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 października 2023 01:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii. Zatrudnienie w fabryce z Wolverhampton bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Wolverhampton.

Wynagrodzenie: 9,65 GBP brutto na godz. dla osób bez języka albo 10,25 GBP brutto na godz. dla osób z językiem angielskim i doświadczeniem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • wykonywanie różnych zadań przy produkcji detergentów.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie na trzy zmiany, a także na zmianach nocnych;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • obuwie ochronne we własnym zakresie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • świadczenia socjalne;
  • strój roboczy;
  • darmowe zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach przez pierwsze trzy miesiące, a potem pomoc w znalezieniu własnego mieszkania;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV (mile widziane w języku angielskim) należy kierować na adres e-mail:

smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: produkcja Wolverhampton

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-bez-jezyka-fabryka-w-wolverhampton/

ID ogłoszenia: 317652ce02227e39