16,75 € brutto/h

Od zaraz dla par praca w Niemczech bez języka produkcja mydła w płynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2024 00:47

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie w fabryce z Berlina od zaraz na produkcji płynnego mydła. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 16,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji mydła w płynie;
  • mieszanie składników oraz sprawdzanie jakości wyrobów;
  • pakowanie produktów i ich etykietowanie;
  • obsługiwanie różnych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez znajomości języka niemieckiego;
  • stałą pracę z umową na rok, co zapewnia ciągłość zatrudnienia;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz możliwość otrzymywania premii i dodatków;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mies. od osoby albo 200 € na mies. od pary.

Aplikacja:

CV należy wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja mydła, Berlin + imię i nazwisko

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-mydla-w-plynie-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 774662a10e513043