do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na produkcji kosmetyków bez znajomości języka 2018 Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2018 00:19

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia zatrudnienia na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych w Vlijmen. Oferta pracy w Holandii do zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego, pracodawca wymagana natomiast znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Vlijmen, Holandii

Liczba wakatów: 15

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją kosmetyków – żeli pod prysznic, odżywek, pianek do włosów, lakierów, kremów, balsamów, dezodorantów
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za układanie na taśmę pustych pojemników na kosmetyki oraz nakładanie zakrętek na butelki
  • przeprowadzanie kontroli produktów oraz etykietowanie artykułów, pakowanie itp.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opcje podjęcia pracy również w weekendy
  • zdolność do pracy w grupie
  • zmotywowanie do działań

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz opcja otrzymania podwyżki
  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • zatrudnienie w firmie z dobrą pozycją na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracownik ma możliwość korzystania z płatnego ubezpieczenia, przejazdów i zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o kontakt poprzez źródło:

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 465ac67560ac0ad

ilość wszystkich wyświetleń: 1300, dzisiaj: 1