171 NOK brutto/h

Praca w Norwegii od zaraz produkcja lodów bez znajomości języka 2022 Gjelleråse

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 5 lutego 2022 01:33

Do podjęcia tymczasowa praca w Norwegii bez znajomości języka przy produkcji lodów. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Gjelleråse od zaraz dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråse.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • zadaniem będzie pakowanie, naklejanie etykiet oraz przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie obsługiwał urządzenia oraz foliował itp.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • punktualność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • bezkonfliktowość;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zapoznaniu się z obowiązkami;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw organizacyjnych, administracyjnych oraz formalnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość płatnego zakwaterowania – należy poinformować o tym w trakcie aplikowania;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz: http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2022”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-produkcji-lodow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-fabryka-w-gjellerase/

ID ogłoszenia: 20261fd532e2af10