60 DKK brutto plus dodatki

Odense praca w Danii na produkcji bez języka luty 2016 z zakwaterowaniem

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 23:29

Oferujemy zatrudnienie w Odense od 22 lutego 2016 na produkcji przy myciu i pakowaniu surowców. Ogłoszenie pracy w Danii bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca organizuje odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Odense, Dania

Numer referencyjny: WOZ/POL/2016

Start: od 22.02.2016

Zarobki: 60 DKK brutto plus dodatki – 12,5% na fundusz wakacyjny

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie zadaniami na produkcji spożywczej przy myciu, pakowaniu, ważeniu oraz etykietowaniu. Pracownik odpowiedzialny będzie za przewóz towarów za pomocą wózka widłowego.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • lojalność, uczciwość
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • uprawnienia na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę zgodna z duńskim prawem pracy
  • zapewniamy 55 godzin w tygodniu do wypracowania
  • zatrudnienie od 22 lutego na stałe
  • pracodawca organizuje zamieszkanie w cenie 600-700 DKK miesięcznie
  • stałe zatrudnienie w systemie 2 miesiące pracy i miesiąc wolnego

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

ID ogłoszenia: 41356a6ace534c8f

ilość wszystkich wyświetleń: 2847, dzisiaj: 1